GBO - edycja 2021.

Ruszyło głosowanie na projekty zgłoszone w ramach Grudziądzkiego Budżetu Obywatelskiego. Wniosek złożony na realizację projektu, który ma powstać na terenie naszej szkoły widnieje pod nazwą „Łamiemy beton – rewitalizacja ogólnodostępnego terenu SP 21 w Grudziądzu” pod numerem 84/2021. Wniosek opiewa na kwotę 119.165,00 zł, a złożył go Pan Łukasz Kowarowski. Celem projektu jest umieszczenie 15 okrągłych ławek z dużym drzewem ozdobnym w środku, ta żeby można było odpocząć bądź podziwiać zabawy swoich pociech korzystających z obiektów sportowych na terenie szkoły. Plac zabaw, siłownia, skate park, pumptrack to realizacje wcześniejszych realizacji GBO. Mam nadzieję, że również w tej edycji będziecie Państwo równie aktywni i swoim głosem spowodujecie realizację marzenia nas wszystkich – ładny, estetyczny, ekologiczny i potrzebny element małej architektury łamiący betonowe boisko.  

Proszę wszystkich o oddanie głosu na projekt nr 84/2021.

Od 25.05 do 14.06 każdy mieszkaniec ma możliwość zagłosowania wyłącznie elektronicznie na 2 projekty z okręgu, 2 projekty miękkie i 2 projekty ogólno miejskie.

Instrukcja głosowania elektronicznego:

https://www.youtube.com/watch?v=pNNKdWpjec8&feature=youtu.be

WASZ GŁOS JEST DLA NAS BARDZO WAŻNY

 

PIERWSZOKLASIŚCI NA START !

Szanowni  Rodzice!

Sytuacja w jakiej się znaleźliśmy nie pozwala nam zorganizować spotkania dla rodziców przyszłych klas I. Wszelkie informacje dotyczące organizacji roku szkolnego 2020/2021 zamieszczone zostaną na stronie internetowej szkoły około 20 czerwca.

Będą to m.in.:

  • listy klasowe uczniów,
  • informacje dotyczące funkcjonowania świetlicy szkolnej, możliwości korzystania ze stołówki szkolnej,
  • informacje o wyprawce szkolnej,
  • informacje o podręcznikach szkolnych,
  • sprawy różne.

W związku z licznymi pytaniami rodziców dotyczącymi nazwisk wychowawców klas I informuję, że zostaną podane po 20 sierpnia.

Z poważaniem: wicedyrektor SP 21 Sławomir Gabrysiak

Wydarzenia

ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI W NASZEJ SZKOLE.
 
W dniach 7 i 8 listopada z okazji Święta Niepodległości w naszej szkole odbywały się apele i inne uroczystości.
Klasa III c przygotowała uroczystą wieczornicę.
Zaprosiliśmy rodziców i dziadków, aby wspólnie zaśpiewać pieśni patriotyczne. Przed każdą pieśnią dzieci czytały krótką historię jej powstania.
Ten uroczysty wieczór zaczęliśmy odśpiewaniem hymnu narodowego, a zakończyliśmy Rotą.
Przez cały czas towarzyszył nam podniosły nastrój, a w oczach naszych rodziców i dziadków nierzadko pojawiały się łzy wzruszenia.
Takie wydarzenia uczą nas patriotyzmu i dumy narodowej.