kadra
 
 
Alfabetyczna lista nauczycieli prowadzących zajęcia w naszej szkole.
Są to nauczyciele zatrudnieni na pełen etat i dochodzący z innych szkół.
L.P. nauczyciel nauczany ptzedmiot
1 Agacińska Hanna matematyka
2 Angowska Joanna edukacja wczesnoszkolna
3 Boruciński Wojciech informatyka
4 Bryska – Zawadzka Anna pedagog szkolny
5 Buczek Agnieszka język polski
6 Byszko – Zagubień język niemiecki
7 Ceglewska Ewa język polski
8 Charzyńska Anna edukacja wczesnoszkolna
9 Chojnowska Beata pedagog
10 Chojnowski Jarosław zajęcia techniczne
11 Ciećko Anna religia
12 Czapla Justyna wychowanie fizyczne
13 Dorszewska Małgorzata wychowawca świetlicy
14 Drozdecka Aleksandra zajęcia muzyczne
15 Dziok Kamila edukacja wczesnoszkolna
16 Faterkowska Hanna edukacja wczesnoszkolna
17 Firyn Krzysztof religia, informatyka
18 Franczak Renata biologia, geografia
19 Gabrysiak Sławomir wicedyrektor, edukacja wczesnoszkolna
20 Gabryszak Łukasz wychowanie fizyczne
21 Gładkowski Tomasz historia
22 Gratowska Hanna wychowanie fizyczne
23 Grus Adam historia, WOS
24 Grus Beata wychowawca świetlicy
25 Guz Hanna religia
26 Jakiel-Sadowska pedagog
27 Jamka Piotr wychowanie fizyczne
28 Januszewska Bernadetta język angielski
29 Jasińska Hanna wicedyrektor, matematyka
30 Kawka Aleksandra biblioteka
31 Kędra Danuta język polski
32 Klimek Aleksandra religia
33 Knochowska- Supernak Lucyna język niemiecki
34 Kobrzyńska Magdalena język angielski
35 Kopczyński Adam wychowanie fizyczne
36 Koptera Anita wychowawca świetlicy
37 Kosińska Dagmara wychowanie fizyczne
38 Kowalik Grzegorz religia
39 Kowalkowska Izabela język angielski
40 Kozłowski Andrzej wychowanie fizyczne
41 Krzemińska Grażyna biblioteka
42 Krzemińska Małgorzata edukacja wczesnoszkolna
43 Kwiatkowska dorota edukacja wczesnoszkolna
44 Ląkiert Natalia wychowawca świetlicy
45 Lelińska Regina biologia
46 Lubiszewska Ewa technika, matematyka
47 Maćkiewicz Aleksandra historia, WOS
48 Maćkiewicz Marek wychowanie fizyczne
49 Maiboroda Olga język angielski
50 Markowska-Jurek Adriana wychowawca świetlicy
51 Matelska Hanna matematyka
52 Michałowska Beata język polski
53 Murawska Dorota wychowanie fizyczne
54 Nadzieja Rafał język angielski
55 Niklarz Robert wychowanie fizyczne
56 Nowak Jacek wychowanie fizyczne
57 Ogonowska Edyta edukacja wczesnoszkolna
58 Pacyna Marzena język niemiecki
59 Piekoś Marzena historia
60 Przybylak Adam - dyrektor wychowanie fizyczne
61 Rafalska Agnieszka edukacja wczesnoszkolna
62 Rakowska Katarzyna edukacja wczesnoszkolna
63 Skowrońska Mariola język niemiecki
64 Słupska Marzena doradca zawodowy
65 Sobolewska Maria logopeda
66 Socha Adam informatyka, matematyka
67 Spodniewska Malwina terapeuta
68 Strahl Violetta język polski
69 Straszewska Grażyna przyroda, chemia
70 Strzelczyk Anna geografia
71 Sworowska Joanna plastyka
72 Szczepaniak Andrzej wychowanie fizyczne
73 Szczepaniak Zofia matematyka
74 Szymańska Elżbieta przyroda, biologia
75 Śledź Mariola język polski
76 Tarkowska Magdalena język polski, język angielski
77 Tobolska Justyna wychowanie fizyczne
78 Tobolski Szymon wychowanie fizyczne
79 Trendowicz Katarzyna chemia
80 Urbanek Stanisława edukacja wczesnoszkolna
81 Warsicka Mariola wychowanie fizyczne
82 Wednitzka Anna wicedyrektor, matematyka
83 Węgrzynowska Beata język polski
84 Włodarczyk Hanna religia
85 Woźniak Jerzy wychowanie fizyczne
86 Zaremba Mariola edukacja wczesnoszkolna
87 Ziętarska Małgorzata edukacja wczesnoszkolna
88 Zimińska Ewa edukacja wczesnoszkolna
89 Ziółkowska Katarzyna 1 język polski
90 Ziółkowska Katarzyna 2 matematyka
91 Ziółkowski Janusz fizyka, geografia
92 Zygadło Krzysztof

wychowanie fizyczne

93 Żbikowska Sylwia wychowawca świetlicy
94 Żurawska Izabela język angielski
95 Żurawski Krzysztof język angielski, język niemiecki